Praca w branży gier

Grafik 2D / 2D Artist

dla EFADAFE Łukasz Pawłowicz w Opole

Praca stała Grafika i animacja

Grafik 2D Opole

Poszukujemy utalentowanego grafika 2D do pracy stacjonarnej. Jeżeli jesteś kreatywny, masz głowę pełną pomysłów oraz bogate portfolio to właśnie Ciebie szukamy.

Tworzymy gry mobilne. Głównie gry akcji i symulacje w wirtualnej rzeczywistości.
Szukamy pracowników stacjonarnych!

Zadania:

  • Tworzenie grafik na potrzeby marketów Google Play i App Store (ikony, screeny)
  • Tworzenie materiałów marketingowych / promocyjnych (banery, plakaty, logotypy)

Wymagania:

  • Skill
  • Skill
  • Więcej skilla zastrzel i powal nas swoim portfolio

Mile widziane:

  • Zamiłowanie do gier
  • Kreatywność
  • Rzetelność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 5000 zł netto w górę w zależności od umiejętności
  • Spoko atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego

Rodzaj współpracy:
Każda (B2B, UoD, UZ, UoP)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres info@lvlapp.pl
tytuł
„Rekrutacja 2D Artist”
z zamieszczonym dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Sprawdzimy też faktyczne umiejętności przed podjęciem współpracy.

Data publikacji: 2020-02-06

Liczba wyświetleń: 782