Praca w branży gier

Game Designer

dla Simteract w Warszawa

Praca stała Design

W Simteract pracujemy nad grami symulacyjnymi i profesjonalnymi systemami symulacji wykorzystywanymi m.in. do szkolenia inteligentnych samochodów. Obecnie jesteśmy na początku tworzenia symulatora pociągu, nad którym pracujemy z międzynarodowym partnerem. Naszym celem jest stworzenie najlepszego symulatora dla casualowych i mid-korowych graczy i dalszy rozwój w kierunku niezależnego studia gier premium tego gatunku. Jednocześnie skupiamy się na jednym lub dwóch solidnych projektach na raz - nie kilkunastu małych, niskokosztowych grach pseudo-symulacyjnych.

Jeśli to brzmi dla Ciebie zachęcająco, poszukujemy właśnie utalentowanej osoby na stanowisko game designer.

Twoje Zadania:

  • samodzielne tworzenie lub współtworzenie designu gry,
  • przejrzysta i zrozumiała dokumentacja,
  • współpraca z zespołem projektowym i producentem,
  • współpraca z innymi game designerami,
  • współtworzenie prototypów, mockupów i/lub wizualizacji ułatwiającej przedstawienie konceptów,
  • w razie potrzeby praca z silnikiem UE4.

Czego oczekujemy

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w projektowaniu gier, w obszarze głównych mechanik rozgrywki
  • co najmniej jedna wydana gra na PC/konsole w portfolio,
  • bardzo dobra znajomość zasad projektowanie gier (mile widziane doświadczenie z grami symulacyjnymi),
  • angielski na co najmniej komunikatywnym poziomie (w mowie i piśmie),
  • doświadczenie w pracy silnikiem Unreal Engine 4 i programami graficznymi,
  • umiejętność konkretnego i klarownego przekazania nawet złożonych konceptów zespołowi,
  • umiejętność łączenia kropek i budowania designu na bazie gotowych technologii,
  • znajomość rynku gier na PC i konsole.

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • rodzaj umowy do Twojego wyboru,
  • udział w sukcesie komercyjnym gier,
  • możliwość pracy i adaptacja na grunt gier naszych technologii wykorzystywanych profesjonalnie (Traffic AI, City Generator, Road Tool),
  • udział w tworzeniu konceptów kolejnych gier od podstaw,
  • brak crunchu.

Pracujemy w niewielkich zespołach i płaskiej strukturze - każdy Twój dobry pomysł będzie dla nas ważny i da Ci realny wpływ na kierunki działań firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje doświadczenie lub podsyłając CV: praca@simteract.com

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Simteract Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Data publikacji: 2020-03-15

Liczba wyświetleń: 626