Praca w branży gier

Narrative designer | Writer

dla Teyon w Kraków

Praca stała Design

Jeśli chcesz tworzyć grę FPS z elementami RPG na konsole nowej generacji oraz posiadasz bogate doświadczenie w tworzeniu gier video to niniejsze ogłoszenie jest dla Ciebie.

W związku z powiększaniem zespołu, firma Teyon S.A ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do przysyłania swoich zgłoszeń.

Jesteśmy niezależną firmą ze 100% polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku gier, tworzoną i zarządzaną przez grupę pasjonatów.

NARRATIVE DESIGNER / WRITER
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie fabuły gry,
  • tworzenie scenariuszy questów, opisów postaci oraz dialogów,
  • implementacja tekstów

Wymagania:

  • umiejętność pisania dialogów, historii, postaci,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność

Mile Widziane:

  • znajomość branży gier,
  • doświadczenie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pracę nad ciekawym projektem FPS/RPG
  • możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole
  • przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na jobs@teyon.com
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Writer Kraków’)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2020-03-19

Liczba wyświetleń: 910