Praca w branży gier

Kierownik testów i Q&A

dla Awaken Realms w Wrocław

Praca stała Testowanie

Awaken Realms to wrocławska, dynamicznie rozwijająca się firma z branży gier. Jesteśmy
jednym z największych producentów gier planszowych w Polsce, a także autorami takich
gier jak This War of Mine: the Board Game, The Edge: Dawnfall, Lords of Hellas, Nemesis
oraz Tainted Grail. Mamy doświadczenie w wydawaniu i promowaniu gier planszowych, a
teraz chcemy je przenieść na rynek gier komputerowych.

Szukamy osoby na stanowisko Kierownika testów i Q&A, która chciałaby dołączyć do
nowo powstającego studia tworzącego ambitne cyfrowe gry indie, skupiające się na elementach action RPG, adventure i eksploracji - aktualnie projekt Nemesis, digitalowa adaptacja jednej z naszych najpopularniejszych gier planszowych. Jesteśmy zespołem złożonym z pozytywnych ludzi pełnych pasji do
gier i szukamy kogoś o podobnym usposobieniu, kto pomoże nam tworzyć niezapomniane
dla graczy tytuły.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu testów oraz ich prowadzeniu i analizie wyników,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Doświadczenie w graniu w różnorodne gry, w szczególności gry wieloosobowe
  • Znajomość pakietu MS Office oraz wybranego systemu raportowania
  • J. angielski płynny w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Zamiłowanie do tematyki Sci-fi horror
  • Gry powinny być twoim hobby

Oferujemy:

  • Ambitny projekt z dużą grupą docelową
  • Pozytywna atmosfera w zespole pasjonatów
  • Możliwość rozwoju
  • Bezpośredni wpływ na projekt
  • Zalety luźnej atmosfery studia Indie…
  • … finansową stabilność dużego wydawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie i raportowanie błędów na poziomie: gameplayu, designu i level designu, balansu, logiki, wydajności, ustawień graficznych, funkcjonalności sieciowych, itp.
  • Opisywanie, raportowanie i komentowanie znalezionych błędów,
  • Feedback dotyczący ogólnego doświadczenia
  • Przygotowanie wstępnych propozycji rozwiązań wybranych błędów
  • Bliska współpraca z programistami, designerami i artystami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres work@awakenrealms.com

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-127) przy ul. św. Mikołaja 58 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/

W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, uzyskać dostęp do swoich danych, wnieść o ich sprostowanie, uzupełnienie, usunięcie, a także o ograniczenie przetwarzania danych. Masz również prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych innemu administratorowi oraz złożyć skargę do organu nadzorczego. Szczegółowy opis zasad, zakresu i sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci z tego tytułu praw znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, dostępnej na stronie http://awakenrealms.com/privacy-policy/

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 12 miesięcy.

Data publikacji: 2020-04-06

Liczba wyświetleń: 457