Praca w branży gier

Unity Developer

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Programowanie

The Knights of Unity

KOGO SZUKAMY?

Szukamy ambitnych osób, które dołączą do naszych szeregów by dzielnie stawiać czoła kolejnym programistycznym wyzwaniom.

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Tworzenie gier i symulacji za pomocą C #
  • Decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu
  • Dzielenie się wiedzą
  • Projektowanie architektury kodu
  • Przygotowanie oceny zadania
  • Przygotowywanie przeglądu kodu

CECHY IDEALNEGO RYCERZA

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia komercyjnego programowania w silniku Unity
  • Rozumienie specyfiki różnych platform (mobilna, PC, VR, AR)
  • Umiejętność optymalizacji kodu
  • Co najmniej jeden projekt multiplayer w portfolio
  • Znajomość podstaw shaderów
  • Umiejętność tworzenia prostej sztucznej inteligencji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

ZAPEWNIAMY

  • Wynagrodzenie: 5 000 - 16 000 PLN netto na B2B
  • Unikatowy system zdobywania doświadczenia przekładający się na wyższą pensję
  • Wysoką autonomię w Twojej pracy
  • Różnorodne projekty na desktopy, mobliki i konsole
  • Wiele projektów AR i VR
  • Atmosfera pracy skoncentrowana na pozytywnych relacjach wewnątrz firmy
  • Nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia
  • Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.)
  • Świeże owoce i orzechy
  • Najlepsze wydarzenia integracyjne (W życiu ważna jest nie tylko praca ale też dobra zabawa, dlatego w The Knights of Unity robimy integrację co miesiąc. Byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandi, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny i lataliśmy szybowcami)

THE KNIGHTS OF UNITY

Od ponad 4 lat w naszym nadodrzańskim biurze tworzymy gry i symulacje dla Klientów z całego świata. W tym roku wystartowaliśmy z dwoma nowymi kierunkami biznesu, w tym produkcją własnych gier na desktopy, konsole i mobilki. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że poszukujemy obecnie osób, które będą filarami niezbędnymi do budowania kolejnych zespołów.

Wierzymy w to, że tylko zadowoleni i szczęśliwi ludzie są w stanie osiągać najlepsze wyniki, dlatego tworzymy nasze rycerskie zastępy tak aby nasi Rycerze czuli się w nich dobrze i w efekcie synergii motywowali się wzajemnie do działania. Z tego względu przywiązujemy ogromną wagę do działania w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Jeśli chcesz być częścią czegoś wyjątkowego, podejmij wyzwanie już DZIŚ!

Prosimy o załączenie w CV następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej i przyszłych rekrutacji przez The Knights of Unity Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

a jeśli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach to jeszcze:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez The Knights of Unity Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Data publikacji: 2020-03-26

Liczba wyświetleń: 712