Praca w branży gier

Manual Tester

dla Kalamba Games w Kraków

Praca stała Testowanie

Kalamba Games

Al. Juliusza Słowackiego 66, Kraków, Polska
Rodzaj pracy: pełen etat, stała, umowa o prace

O nas
Kalamba Games to międzynarodowe studio gier z siedzibą w Krakowie i na Malcie, skupiające się na dewelopmencie i dystrybucji produktów na rynkach gier real-money. Tworząc z sukcesem gry od grudnia 2016 roku, jesteśmy rosnącym zespołem zapalonych i doświadczonych graczy-deweloperów, z głęboką znajomością branży oraz wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają nam na ciągłe dostarczanie kolejnych udanych tytułów.

Do naszego studia w Krakowie poszukujemy doświadczonego Manual Testera , który jest gotowy na nowe wyzwania zawodowe w międzynarodowej firmie.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów manualnych/automatycznych
  • Projektowanie oraz tworzenie przypadków testowych
  • Analizowanie i raportowanie rezultatów testów w Jira
  • Zarządzanie specyfikacjami oraz dokumentacjami testowymi
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami
  • Współpraca z kolegami z zespołu QA oraz programistami

Wymagania:

  • Minimum 2 lata w testowaniu oprogramowania web oraz mobile
  • Doskonałej znajomości metodologii, narzędzi oraz procesów QA
  • Doskonałej znajomości cyklu produkcji oprogramowania
  • Obeznania z oprogramowaniem do testowania błędów
  • Doświadczenie w samodzielnym definiowaniu podejścia do testowania i wyłapywania błędów lub innych przypadków
  • Uważności na detale
  • Dobra znajomość j. Angielskiego min. B2.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przemyśle gier lub kasynach
  • Doświadczenie pracy w JIRA oraz Confluence
  • Pasja do gier

Co oferujemy?

  • umowę na pełny etat w oparciu o umowę o prace
  • konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa
  • 26 dni płatnego urlopu rocznie niezależnie od stażu pracy
  • elastyczny harmonogram pracy oraz prace w domu
  • kartę MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną i wiele innych

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej wielkiej historii sukcesu, skontaktuj się z nami!

Napisz do nas na adres: joinus@kalambagames.com

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

...oraz opcjonalnie dodatkowej zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kalamba Games.

Data publikacji: 2020-03-30

Liczba wyświetleń: 1027