Praca w branży gier

Programista Unity3D (Mid/Senior)

dla EFADAFE Łukasz Pawłowicz w Opole zdalnie

Praca stała Programowanie

Zajmujemy się tworzeniem gier i symulacji na urządzenia mobilne. Do realizacji i rozwoju naszych projektów poszukujemy Programisty Unity3D.
Tymczasowo oferujemy pracę zdalną.

Widełki:
5 000 - 12 000 netto w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Rodzaj współpracy:
B2B, umowa cywilnoprawna lub umowa o pracę.

Zadania:
Tworzenie nowych i rozwój istniejących gier
Konfiguracja Firebase do pełnej obsługi gry.
Programowanie i wdrażanie wewnętrznych testów A/B w grach.
Tworzenie dokumentacji kodu i komponentów

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość silnika Unity3D
Bardzo dobra znajomość C#
Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia
Znajomość Firebase SDK
Umiejętność debugowania i optymalizacji kodu
Wiedza z zakresu serializacji danych w Unity i rozszerzeń edytora
Terminowość, odpowiedzialność i samodzielność.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
Umiejętność pisania shaderów
Znajomość GIT
Znajomość Google VR sdk
Znajomość trendów w świecie gier mobilnych

Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
Realny wpływ na rozwój naszych gier
Pracę przy ciekawych projektach
Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Brak crunchy

Etapy rekrutacji:
W celu weryfikacji najbardziej pożądanych przez nas umiejętności u kandydata rekrutacja będzie się składała z 4 etapów:
Przyjmowanie i weryfikacja zgłoszeń.
Rozmowa kwalifikacyjna (zdalna).
Wykonanie zadania testowego. Będzie ono dość skomplikowane ale osoba je wykonująca otrzyma wynagrodzenie bez względu na wynik rekrutacji.
Druga rozmowa i ustalenie szczegółów umowy.

Zgłoszenia proszę składać przez formularz.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Data publikacji: 2020-05-19

Liczba wyświetleń: 514