Praca w branży gier

(C#) Programista Unity

dla 7LEVELS w Kraków

Praca stała Programowanie

Krakowskie studio 7LEVELS skupiające doświadczonych w branży entuzjastów tworzenia gier, poszukuje Programisty Unity w ramach realizacji projektu B+R "Innowacyjny system do półautomatycznego tworzenia poziomów do gier platformowych".

Główne prace badawcze i zadania do wykonania w ramach projektu na w/w stanowisku:
• Opracowanie narzędzi w środowisku Unity,
• Implementacja opracowywanych rozwiązań do tworzonych przez firmę narzędzi,
• Weryfikacja hipotez badawczych proponowanych przez zespół,
• Implementacja kluczowych testowych rozwiązań opracowywanych przez zespół,
• Wsparcie dla zespołu programistów oraz grafików,
• Prowadzenie regularnego kontaktu z zespołem w celu utrzymania spójnie działającego rozwiązania,
• Tworzenie gier przy wykorzystywaniu opracowywanego narzędzia.

Nasze wymagania:
• Znajomość C#
• Dobra znajomość środowiska Unity
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Znajomość systemów kontroli wersji
• Umiejętność optymalizacji
• Umiejętność pisania edytorów, inspectorów i property drawer'ów

Niezaprzeczalnymi plusami będą także:
• Doświadczenie z Bitbucket Server/Stash, GitLab, itp.
• Znajomość Odin Inspector
• Umiejętność pisania shaderów
• Umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu UX i udoskonalania metod sterowania
• Zamiłowanie do gier
• Doświadczenie w branży poparte ukończonymi projektami

Czego Ty możesz spodziewać się po 7LEVELS:
• Wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych umiejętności
• Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Biura w centrum Krakowa
• Elastycznych godzin pracy
• Świetnego zespołu składającego się z pasjonatów gier wideo
• Możliwości implementacji własnych pomysłów
• Zaplecza socjalnego
• Niemal zupełnego braku crunch'y (OK, zdarzyło nam się raz, czy dwa)

Jeśli więc szukasz pracy w branży gier i chcesz dzielić swoją pasję z pozostałymi członkami zespołu to zapraszamy do wysyłania CV na adres: biuro@7lvls.com

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2020-05-20

Liczba wyświetleń: 580