Praca w branży gier

Level Artist / Level Designer

dla Another Angle Games w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Tworzymy Shadow of the Road i nabieramy tempa!
W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko: Level Artist / Level Designer

Imgur

Zakres obowiązków:

  • tworzenie poziomów do gry w środowisku Unity
  • tworzenie spójnych assetów do poziomów
  • współpraca z pozostałymi designerami, grafikami, programistami oraz innymi członkami zespołu - każdy z nas ma realny wpływ na rozwój projektu

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w Unity w zakresie level designu - praca z terenem, oświetleniem, optymalizacja otoczenia, post-process
  • wysokiej umiejętności modelowania i tworzenia realistycznych tekstur
  • doświadczenia przy tworzeniu gier
  • zmysłu artystycznego - wyczucia kompozycji, kolorów
  • kreatywności, własnej inwencji, umiejętności pracy w zespole.
  • podstawowej znajomości GIT'a

Mile widziane jest:

  • doświadczenie w pracy ze scriptable render pipelines (HDRP/URP) w unity
  • znajomość dodatkowych narzędzi do tworzenia zawartości: VSPro, microsplat itp.
  • udział w wydanej grze
  • jaranko Japonią, steampunkiem, lub jednym i drugim

W zamian dla Ciebie:

  • duży wpływ na tworzony projekt
  • praca na cały etat (praca zdalna możliwa kilka razy w miesiącu)
  • ~praca w młodym, dynamiczn~
  • duże możliwości rozwoju
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-16)
  • b2b lub umowa o dzieło

Zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV (najlepiej z portfolio) na adres: jobs@anotherangle.games, w tytule maila wpisując "Level Artist"

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Data publikacji: 2020-05-23

Liczba wyświetleń: 864