Praca w branży gier

UE4 - AI Programmer / User Interface (Widget) Programmer

dla MeanAstronauts S.A. w zdalnie

Praca stała Programowanie

W związku z rozwojem firmy szukamy programistów na stanowiska "Unreal Engine 4 - GUI/Widget Programmer" oraz "Unreal Engine 4 - AI Programmer". Projekt nad którym aktualnie pracujemy to oryginalna strzelanka FPP (z elementami survival/RPG).

W treści wiadomości prosimy o dopisanie nazwy interesującego Ciebie stanowiska: "AI Programmer" lub "GUI/Widget Programmer" (oraz dołączone portfolio potwierdzające wybraną profesję).

Widełki:
4 000 - 5 000 netto w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Rodzaj współpracy:
B2B, umowa o dzieło.

Zakres obowiązków Unreal GUI/Widget Programmer:

  • budowa i implementacja widgetów w oparciu o specyfikacje
  • integracja widgetów z mechaniką gry

Zakres obowiązków Unreal AI Programmer:

  • implementacja oraz projektowanie zachowań NPC
  • tworzenie nowych i rozbudowa istniejących funkcjonalności gameplayowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine 4 oraz blueprintów
  • zapewnienie odpowiedniej jakości kodu (zaprojektowany zgodnie ze standardami programowania, notacją oraz odpowiednio zoptymalizowany, dokumentowanie kodu)

Mile widziane:

  • znajomość systemów kontroli wersji GIT (lub programów pochodnych)
  • znajomość trendów w świecie symulatorów
  • zakończone projekty
  • doświadczenie w pracy w zespole

Oferujemy:

  • praca 100% zdalna
  • zatrudnienie na okres półtorej roku (oraz perspektywa dłuższej współpracy)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Data publikacji: 2020-05-25

Liczba wyświetleń: 364