Praca w branży gier

Level Designer

dla DRAGO entertainment S.A. w Kraków

Praca stała Design

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Projektowanie, prototypowanie, optymalizacja oraz skryptowanie lokacji
Kreatywne wykorzystanie mechanik oraz elementów gameplayu
Wymagania:

Przynajmniej jeden wydany tytuł na PC lub konsole
Minimum 2+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Dobra znajomość Unreal Engine 4
Doskonałe wyczucie gameplay’u, oczekiwań graczy oraz orientowanie się we współczesnych trendach rynku gier komputerowych
Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w zespole
Kreatywność
Pasja do gier i ich tworzenia
Plusy:

Znajomość Unreal Engine 4 Blueprint
Doświadczenie w używaniu i tworzeniu skryptów
Zamiłowanie do gier typu survival
Prosimy o dołączenie do aplikacji materiałów z portfolio lub linku do zawierającej je strony. Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Już dziś złóż swoją aplikację!

praca@drago-entertainment.com

Data publikacji: 2020-06-02

Liczba wyświetleń: 521