Praca w branży gier

Animator 3D

dla Woodland Games w Włocławek

Praca stała Grafika i animacja

Kim jesteśmy?

Woodland Games to ambitne, niezależne studio. Zajmujemy się obecnie produkcją kilku gier na platformy PC. Pracujemy w Unity.

Twoje obowiązki
Animowanie 3D
Riggowanie

Wymagania
Doświadczenie w animowaniu obiektów 3D
Znajomość jakiegokolwiek oprogramowania do animacji 3D
Znajomość Unity 3D
Zwracanie uwagi na detale, samomotywacja oraz współpraca
Pasja w tworzeniu fajnych gier :)
Praca zdalna lub na miejscu we Włocławku

Co oferujemy?
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca nad wizualnie atrakcyjnymi projektami
Praca dla jednego z największych wydawców gier w Polsce
Wynagrodzenie zależne od umiejętności
Długoterminową współpracę
Pracę z młodym, profesjonalnym zespołem

Wyślij CV + portfolio na adres: jobs@woodland.games. W tytule maila prosimy o wpisanie 'Animator 3D' (aplikacje bez portfolio, linków nie będą rozważane).

Data publikacji: 2020-06-23

Liczba wyświetleń: 280