Praca w branży gier

Customer/Technical Support Specialist

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Inne

Spokko to dynamicznie rozwijające się studio deweloperskie specjalizujące się w realizacji projektów na urządzenia mobilne.

Nasz zespół to młodzi ludzie, których łączy ogromna pasja, kreatywność i lata pracy w branży gier wideo. Od sierpnia 2018 r. jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej CD PROJEKT.
Zachowując niezależność, z dostępem do zaplecza twórczego i biznesowego Grupy, będziemy tworzyć wyjątkowe, ambitne, wysokiej jakości tytuły dla graczy z całego świata.

Poszukujemy komunikatywnej osoby na stanowisko Customer/Technical Support Specialist. Jeśli doskonale znasz język angielski i chcesz nam pomóc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów zgłaszanych przez graczy, to stanowisko może być idealne dla Ciebie.

ZADANIA

  • komunikacja z graczami i rozwiązywanie zgłaszanych problemów w oparciu o znajomość naszych gier
  • odpowiadanie na zgłoszenia mailowe związane ze wsparciem technicznym gier
  • budowanie pozytywnych interakcji z graczami
  • raportowanie błędów
  • stała współpraca z innymi działami, zwłaszcza działem marketingu oraz Q&A
  • przygotowywanie i aktualizowanie FAQ do gier
  • identyfikowanie problemów, ustalanie priorytetów, zgłaszanie problemów i podejmowanie dalszych działań w celu ich rozwiązania

WYMAGANIA:

  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum C1)
  • minimum rok doświadczenia w pracy w jednej z następujących dziedzin: PR, usługi techniczne skierowane do klienta lub inne usługi związane z obsługą klienta
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • inicjatywa, umiejętność logicznego myślenia i priorytetyzowania zadań
  • pasja do gier i bardzo dobra znajomość branży
  • umiejętność szybkiego zrozumienia pojęć technicznych oraz łatwość w przekazywaniu informacji technicznych osobom, które posiadają różne poziomy wiedzy technicznej

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • prywatną opiekę medyczną i MultiSport

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2020-06-25

Liczba wyświetleń: 488