Praca w branży gier

Programista Unity oraz VR

dla Płock Studio Games w Zdalne/Płock

Zlecenie Programowanie

Płock Studio - to młode, prężnie rozwijające się niezależne studio, z siedzibą w Płocku. Do realizowanych przez nas projektów, poszukujemy programisty.

Wymagania:
• Znajomość silnika do tworzenia gier: UNITY 3D,
• Znajomości języka c#,
• Doświadczenie w tworzeniu gier i aplikacji VR,
• Umiejętności debugowania oraz optymalizacji kodu,
• Udziału w procesie tworzenia gier,
• Granie w gry.

Obowiązki:
• Tworzenie i utrzymywanie wysokiej jakości kodu.

Dodatkowe atuty:
• Mile widziani studenci i absolwenci kierunków technicznych,
• Zmysł oceny i planowania rozgrywki (design),
• Doświadczenie w tworzeniu na różne platformy (Switch, VR, XBOX, itd.),
• Posiadanie doświadczenia potwierdzone ukończonymi projektami.

Co oferujemy:
• Udział przy pracy dla dużych wydawców nad ciekawymi IP oraz nad własnymi projektami przy których można się kreatywnie wyżyć,
• Zakwaterowanie.

Wynagrodzenie:
3000 - 6000 PLN (w zależności od poziomu umiejętności )

Prosimy o przesyłanie swojego portfolio + CV na adres: plockstudio@gmail.com

Data publikacji: 2020-07-14

Liczba wyświetleń: 587