Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Płock Studio Games w Płock

Zlecenie Grafika i animacja

Płock Studio - to młode, prężnie rozwijające się niezależne studio, z siedzibą w Płocku. Do realizowanych przez nas projektów, poszukujemy Grafika 3D.

Wymagania:
• Podstawowa znajomość środowiska Photoshop,
• Praktycznej znajomości dowolnego pakietu 3D oraz 2D,
• Portfolio pokazujące umiejętności,
• Kreatywność,
• Umiejętność modelowania, teksturowania postaci na bazie istniejącego szkicu,
• Doświadczenie w pracy na silnikach UE4 i Unity będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki
• Tworzenie modeli high-poly i low-poly,
• Tworzenie assetów 3D,
• Tworzenie środowisk 3D na podstawie konceptów,
• Utrzymanie spójnej wizji gry,
• Znajomość i doświadczenie w branży gier będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność pracy w programie Blender będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy:
• Udział przy pracy dla dużych wydawców nad ciekawymi IP oraz nad własnymi projektami przy których można się kreatywnie wyżyć,
• Zakwaterowanie.

Wynagrodzenie:
3000 - 6000 PLN (w zależności od poziomu umiejętności)

Prosimy o przesyłanie swojego portfolio + CV na adres: plockstudio@gmail.com

Data publikacji: 2020-07-14

Liczba wyświetleń: 843