Praca w branży gier

Gameplay Programmer

dla DRAGO entertainment S.A. w Kraków

Praca stała Programowanie

Obowiązki

  • Prototypowanie mechanik i systemów gier, utrzymywanie spójności kodu oraz praca z designerami, artystami i zespołem odpowiedzialnym za marketing w celu tworzenia ciekawych i wciągających projektów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość C++ oraz wiedza z zakresu matematyki i trygonometrii
  • 2 lata doświadczenia jako software engineer lub doświadczenie w tworzeniu gier
  • Zdolność pracy w zespole
  • Pasja do gier komputerowych
  • Znajomość angielskiego

Milewidziane:

  • Znajomość silnika Unreal 4
  • Poprzednio wydane tytuły
  • Umiejętność optymalizacji kodu
  • Umiejętność projektowania gameplayu -Znajomość systemu AI w Unreal Engine 4
  • Znajomość UMG

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i obowiązkach
  • Wpływ na powstające projekty
  • Możliwości rozwoju

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są częściowo po polsku i angielsku.
Bardzo mile widziane będą przykłady napisanego kodu na githubie lub winnym łatwo dostępnym miejscu.

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Już dziś złóż swoją aplikację!

praca@drago-entertainment.com

Data publikacji: 2020-07-16

Liczba wyświetleń: 326