Praca w branży gier

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

dla Awaken Realms w Wrocław

Praca stała Inne

Wrocławskie studio Awaken Realms, jeden z największych światowych wydawców gier planszowych (autorzy takich gier jak: This War of Mine: TBG, Nemesis, Lords of Hellas, Tainted Grail), poszukuje młodszego specjalisty ds. sprzedaży.

Naszą misją jest robienie najlepszych gier w swojej kategorii. Działamy na rynku międzynarodowym a nasz zespół tworzą osoby, które lubią to co robią i są bardzo dumne z gier i produktów, które dostarczamy. Jako firma mamy już duże doświadczenie w tworzeniu gameplayu, świetnych historii oraz niezapomnianych grafik / modeli – ale cały czas się dynamicznie rozwijamy i próbujemy nowych rzeczy.

To Twoich obowiązków będzie należało:

  • poszukiwanie nowych partnerów zagranicznych, obsługa dużych zamówień ze sklepów
  • utrzymywanie kontaktu z obecnymi partnerami
  • pilnowanie terminów odnowienia umów
  • szykowanie ofert i negocjacje
  • reprezentowanie firmy na targach
  • bieżąca obsługa sprzedaży (przesyłanie umów, faktur, informowanie klientów o zbliżających się premierach, deadlinach na podjęcie decyzji)

Od kandydata oczekujemy:

  • biegłego angielskiego w mowie i piśmie
  • podstawowej znajomości Excela
  • komunikatywności
  • dużej samodzielności

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży i branży gamingowej

Oferujemy:

  • atmosferę start-up’u…
  • … i stabilność finansową dużego studia
  • zaangażowany, zgrany zespół
  • elastyczne godziny pracy
  • stale rozwijany zakres obowiązków
  • biuro w samym sercu Wrocławia

Prosimy o wysyłanie CV na adres: work@awakenrealms.com

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-127) przy ul. św. Mikołaja 58 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/"

Data publikacji: 2020-07-17

Liczba wyświetleń: 555