Praca w branży gier

Programista Unreal Engine 4

dla Trusense sp. z.o.o w zdalnie

Inne Programowanie

Trusense to firma skupiająca się na tworzeniu aplikacji i gier z wykorzystaniem Augmented Reality i Virtual Reality. Pracujemy nad dużymi, międzynarodowymi projektami zarówno na rynku rozrywki jak i biznesu.

Do naszego zespołu pasjonatów nowych technologii poszukujemy programisty specjalizującego się w Unreal Engine do pracy nad grami oraz symulacjami, głównie w technologiach VR/AR. Tworzymy obecnie bardzo ciekawy projekt z zakresu VR i chcemy wzbogacić team o programistę, który pomoże nam dokończyć projekt i zostanie z nami na dłużej jeśli będzie chciał :)

Zakres obowiązków:

  • Praca w środowisku Unreal Engine 4
  • Tworzenie Blueprintów oraz kodu C++ w nowych i istniejących już projektach UE4
  • Samodzielny import assetów graficznych i przygotowanie ich pod kątem projektu
  • Obsługa materiałów i tworzenie prostych i średnio-zaawansowanych shaderów

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Unreal Engine 4
  • Znajomość środowiska programowania C++ oraz specyfiki tworzenia kod w Unreal Engine 4
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji do kodu C++ oraz Blueprintów
  • Umiejętność tworzenia frameworków w Blueprintach oraz C++
  • Doświadczenia w tworzeniu gier
  • Bardzo dobrej znajomości blueprintów
  • Umiejętności skutecznej i bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • Pracy z użyciem kontroli wersji Perforce

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji gier na potrzeby VR/AR
  • Obsługa animation blueprintów i tworzenia maszyn stanów
  • Dopracowanie projektów od strony graficznej: oświetlenie, optymalizacja etc.

Oferujemy:

  • Pracę przy oryginalnych, różnorodnych projektach
  • Współpracę z kreatywnym, zgranym i doświadczonym zespołem
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w pełni zdalną

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio na adres:
damian.lewandowski1992@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2020-07-23

Liczba wyświetleń: 382