Praca w branży gier

Technical Artist

dla Stribog Games w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Gemstone Legends - mobile RPG z elementami matchowania poszukuje do projektu osoby na stanowisko Technical Artist.

Twoje zadania

  • Koordynacja i konsultacja pracy z działem designerów, artystów i programistów w zakresie implementacji gotowych animacji, vfx oraz grafik
  • Wsparcie zespołu artystycznego w technicznych aspektach tworzenia assetów pod Unity dla produktów mobilnych
  • Dbanie o spójność nazewnictwa i porządek plików graficznych
  • Optymalizacja grafik występujących w grze
  • Przygotowywanie plików graficznych do animacji , vfx i assetów 2D

Twoje umiejętności

  • Doskonała organizacja pracy
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość silnika Unity
  • Bardzo dobra znajomość programu Photoshop
  • Znajomość procesu produkcji gier mobilnych
  • Znajomość obsługi software: Jira, Zeplin,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i koordynacyjne między zespołami
  • Przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Znajomość systemu particle Shuriken
  • Znajomość programu Spine 2D

Oferujemy

  • Praca w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowa dopasowana do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularne spotkanie na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Home office do 2 dni w tygodniu
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu

Aby aplikować wyślij CV na adres: jobs@onemoregame.studio
W podaniu prosimy o dodanie poniższej klauzuli, abyśmy mogli przeprowadzić proces rekrutacyjny:

Data publikacji: 2020-07-27

Liczba wyświetleń: 440