Praca w branży gier

Community Support z językiem rosyjskim

dla Football Team w Praca zdalna

Praca stała Zarządzanie

Miejsce pracy: Zdalnie

Szukamy osoby, która zajmie się kontaktem i wsparciem użytkowników naszej gry przeglądarkowej Football Team. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która może zająć się społecznością naszej gry w języku rosyjskim. Jeśli jesteś osobą znającą doskonale realia piłki nożnej, lubisz rozmawiać z innymi graczami i poznawać ich punkt widzenia oraz doskonale znasz język rosyjski to szukamy właśnie Ciebie.
Więcej o projekcie można poczytać na https://footballteam.pl

Zakres obowiązków:

Zbieranie feedbacku o grze od użytkowników oraz przedstawianie propozycji aktualizacji gry na jego podstawie (aktywny udział w rozwoju produktu).
Wsparcie moderatorów czatu danej wersji językowej gry.
Odpisywanie na tickety przychodzących na dział wsparcia gry.
Tworzenie i publikacja newsów o grze (partnerzy, aktualizacje. etc.) na social media/forum oraz w grze (sekcja Newsy).

Wymagamy:
Znajomość języka rosyjskiego na poziomie przynajmniej C1 (zaawansowany).
Znajomość angielskiego i/lub polskiego na poziomie co najmniej B2.
Doświadczenie w pracy jako Community Support / Admin.
Skrupulatność, odpowiedzialność oraz sumienność.
Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:
Umowa zlecenie / o dzieło / B2B.
Praca w pełni zdalna.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zgrany zespół, luźna atmosfera.

Zainteresowany? CV wyślij na formularz poniżej.

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).”.

Data publikacji: 2020-07-30

Liczba wyświetleń: 325