Praca w branży gier

Lead Artist / Art Director

dla Mechanistry sp. z o.o. w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Mechanistry jest polskim, niezależnym studiem indie pracującym nad swoim pierwszym tytułem, Timberborn: https://store.steampowered.com/app/1062090/Timberborn/. Jeśli jesteś szaleńcem chcącym pomóc naszym bobrom podbić świat gier ekonomicznych, pracując 100% zdalnie, 100% kreatywnie, 100% wolny, to czytaj dalej!

Obowiązki:

  • Zdefiniujesz i utrzymasz pieczę nad wizją artystyczną projektu
  • Stworzysz koncepcje budowli, środowiska i postaci w wybranej przez Ciebie formie (2D lub 3D)
  • Stworzysz ilustracje do gry oraz ilustracje promocyjne
  • Zaprojektujesz elementy interfejsu użytkownika
  • Opracujesz lub skoordynujesz opracowanie identyfikacji wizualnej
  • Będziesz współpracować z wewnętrznym artystą 3D oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • Pracowałeś/aś minimum trzy lata w branży gier, nad przynajmniej jednym wydanym tytułem
  • Adobe Photoshop i Adobe Illustrator nie mają przed Tobą tajemnic
  • Jeśli znasz narzędzia modelowania 3D, będzie to bardzo przydatne
  • Płynnie mówisz w języku polskim lub angielskim

Pożądane cechy:

  • Pasjonujesz się grami, kinem i sztuką, rozbierasz je na czynniki pierwsze, analizujesz i czerpiesz z nich inspirację dla własnej pracy
  • Kochasz gry indie za ich nieszablonowość i różnorodną, niekonwencjonalną estetykę
  • Jesteś fanem/ką gier ekonomicznych
  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Jesteś samodzielny/a, dobrze odnajdujesz się w pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub fakturę VAT
  • Pracę 100% zdalną
  • Bezpośredni wpływ na kształt projektu w kameralnym zespole
  • Otwartość na odważne koncepcje
  • Profesjonalne narzędzia i możliwość szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, przyślij swoje CV i portfolio na adres hello@mechanistry.com

Administratorem danych osobowych jest Mechanistry Sp. z o.o. („Mechanistry”; adres: ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa). Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną hello@mechanistry.com oraz listownie. Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Ma Pan/Pani prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Pełna treść klauzuli dostępna tutaj: https://mechanistry.com/recruitment-gdpr-pl/

Data publikacji: 2020-07-30

Liczba wyświetleń: 450