Praca w branży gier

QA Tester

dla Played With Fire w Kraków

Praca stała Testowanie

Ambitne studio indie poszukuje Testera do gier VR z gatunku przygodowych i akcji. Obecnie nasz pierwszy projekt Stargaze zbliża się do końca produkcji:

Tworzymy niewielki, ale doświadczony i zgrany zespół. Poszukujemy osoby, która wzbogaci studio swoimi umiejętnościami oraz zadba o wysoką jakość naszych VR-owych projektów.

Obowiązki:
• Testowanie gier,
• Przygotowywanie feedbacku dla deweloperów,
• Przygotowywanie dokumentacji,
• Ścisła współpraca z programistami i designerami.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość programów do raportowania błędów (np. Mantis, Redmine),
• Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,
• Komunikatywność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane:
• Znajomość technologii VR,
• Znajomość Unity,
• Doświadczenie w pracy z metodyką Agile,
• Zainteresowania designerskie.

Oferujemy:
• Współpracę z doświadczonym zespołem,
• Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów w projektach,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Biuro w samym centrum Krakowa,
• Dostęp do najnowszych technologii,
• Mocny wpływ na ostateczny kształt tworzonej gry,
• Szansę tworzenia ambitnych, niezależnych gier VR, docenianych na całym świecie.

CV prosimy wysyłać na adres jobs@playedwithfire.com. W tytule wiadomości należy wpisać swoje imię i nazwisko wraz z dopiskiem QA Tester.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji."

Data publikacji: 2020-08-05

Liczba wyświetleń: 979