Praca w branży gier

VFX Artist

dla The Dust S.A. w Wrocław / Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Mamy doświadczenie, pomysły i ambicje, dlatego na początku 2019 roku rozpoczęliśmy prace nad wysokobudżetowym projektem na motywach twórczości Jacka Piekary „Ja, inkwizytor”.

W związku z tym aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko VFX Artist.

Jeżeli:

  • chcesz pracować w zespole, który zdobywał doświadczenie tworząc wcześniej takie produkcje jak: Dying Light, Dead Island, Call of Juarez, Torment: Tides of Numenera i wiele innych
  • jesteś na początku swojej kariery albo starym geekiem, który chce dzielić się wiedzą,
  • lubisz mieć realny wpływ na projekt i pracować w gronie zgranych pasjonatów, to zdecydowanie powinieneś/powinnaś zapoznać się z poniższymi szczegółami

Zakres obowiązków:

  • tworzenie efektów wizualnych (płomienie, krew, ślina, efekty zniszczeń i wiele innych)
  • tworzenie elementów składowych efektów jak tekstury, materiały, animacje, particle
  • współpraca z Game Designerem i zespołem grafików
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji dla opracowanych efektów

Oczekujemy:

  • Znajomości silnika Unity
  • Znajomości VFX Graph
  • Znajomości Unity Particle System
  • Umiejętności optymalizacji FX-ów
  • Tworzenie sprinte sheet animations do particli

Mile widziane:

  • upodobanie do średniowieczno-renesansowych klimatów wizualnych

  • umiejętność obsługi GIT

  • znajomość oprogramowania Houdini oraz/lub Blender

Oferujemy:

  • super zespół z doświadczeniem
  • wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia
  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy
  • możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej (Wrocław)
  • możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • cykliczne wyjścia na piwo, pizzę itp.
  • dostęp i możliwość wypożyczenia sprzętu (PS4, VR itp)

Prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując: „VFX Artist”.

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez The Dust S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data publikacji: 2020-09-03

Liczba wyświetleń: 544