Praca w branży gier

Unreal Engine Developer

dla Game Island w Wrocław lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Game Island - spółka z grupy The Dust SA - poszukuje UE4 Developerów z aspiracjami. Jeżeli jesteś osobą, przed którą Unreal Engine nie ma żadnych tajemnic, to potrzebujemy właśnie Ciebie!

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi silnika Unreal Engine 4
  • Dobra znajomości języka C++
  • Dobra znajomości Blueprintów
  • Łatwość w przyswajaniu nowych technologii i ich adaptacji w projekcie
  • tworzenie, prototypowanie i nadzorowanie nowych funkcjonalności
  • Wiedza dotycząca procesu tworzenia gier
  • Umiejętność pracy w zespole

Twoje zadania będą polegać na:

  • Tworzeniu wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Optymalizacji kodu pod kątem wydajności, bezawaryjnego działania i czytelności
  • Tworzeniu i prototypowaniu nowych mechanik
  • Współpracy z artystami, designerami i producentem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wkładu wniesionego w projekt i doświadczenia
  • Umowę B2B lub UOP
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Realny wpływ na powstające gry i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w młodym ambitnym i doświadczonym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV poprzez formularz Skillshot.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2020-09-04

Liczba wyświetleń: 752