Praca w branży gier

Senior 3D artist - A2 Softworks

dla Netictech w Poznań / zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

A2Softworks, niezależne studio GameDev działające w Poznaniu (http://a2softworks.com), poszukuje Artysty 3D.

Obecnie pracujemy nad dwoma grami:

  1. kooperacyjną grą aRPG z elementami survivialu GATEWALKERS.
    Strona Steam grywalnej wersji alpha gry: https://store.steampowered.com/app/1341330/Gatewalkers_Alpha/

  2. strategią ekonomiczną DRILL DEAL.
    Strona Steam grywalnej wersji alpha gry: https://store.steampowered.com/app/1376890/Drill_Deal_Borehole_Alpha/

Inne projekty można znaleźć tutuaj: https://store.steampowered.com/developer/A2Softworks

Pracujemy również nad nie ogłoszonymi jeszcze produkcjami.

Zadania:

  • Współpraca w zespole grafików i animatorów
  • Odpowiedzialność za utrzymaniem spójnej wizji wynikowych prac
  • Realizacja prac graficznych, animacyjnych oraz level designerskich
  • Udział w procesie tworzenia wizji gry
  • Tworzenie assetów 3D oraz animacji
  • Dzielenie się wiedzą z zakresu tworzenia modeli oraz budowania scen 3D
  • Dbanie o optymalizację modeli i scen dla silnika gry (Unity3D)

Wymagania:

  • Minimum 2/3 lata doświadczenia w GameDev
  • Co najmniej jedna wydana gra w portfolio
  • Praktyczna znajomość Blendera, Photoshopa, Substance Paintera i ZBrusha
  • Umiejętności z zakresu tworzenia grafik 3D (tworzenie modeli, teksturowanie, optymalizacja, rigowanie, animacja)
  • Znajomości Unity3D
  • Umiejętność pracy z GITem
  • Język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w tworzeniu leveli/scen 3d pod względem grywalności oraz wizualnym (oświetlanie sceny, klimat, spójność grafik)
  • Znajomość ogólnej wiedzy na temat procesu projektowania gier oraz obowiązujących trendów w grach

Mile widziane:

  • Dużym plusem będzie znajomość tworzenia Shaderów
  • Profilowe wykształcenie
  • Doświadczenie w projektowaniu UI

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w biurze w Poznaniu lub zdalnie (obecnie ze względu na stan epidemiologiczny - zdalnie)
  • Umowa B2B
  • Super atmosfera pracy w energetycznym zespole

Zgłoszenia: CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres: contact@a2softworks.com

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2020-09-13

Liczba wyświetleń: 476