Praca w branży gier

Concept Artist

dla INTERMARUM w Opole / tryb mieszany

Praca stała Grafika i animacja

Title

Kim jesteśmy
Jesteśmy działającym już od ponad 10 lat opolskim studiem tworzącym tradycyjne (i nie tylko!) gry AA+. Poszukujemy osoby kreatywnej z bogatą wyobraźnią do tworzenia grafik koncepcyjnych i artworków na potrzeby naszych produkcji. Praca wyłącznie w Opolu lub w trybie mieszanym.

Obowiązki

  • tworzenie identyfikacji wizualnych gier,
  • tworzenie grafik koncepcyjnych postaci, środowisk, itemów,
  • tworzenie storyboardów,
  • ścisła współpraca z zespołem nad rozwijaniem i utrzymaniem właściwego stylu gier.

Wymagania

  • 2 lata lub więcej doświadczenia w pracy jako Concept Artist, w tym przynajmniej rok jako artysta in-house’owy,
  • doskonała znajomość programu Adobe Photoshop,
  • znakomite wyczucie kompozycji, formy, detalu i koloru,
  • bogate i zróżnicowane portfolio,
  • myślenie out of the box,
  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, w mowie i w piśmie,
  • nastawienie na współpracę i otwartą komunikację,
  • umiejętność dawania i przyjmowania feedbacku

Mile widziane

  • znajomość programów Clip Studio Paint, Adobe Illustrator, Blender i Substance Painter.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i dobre wynagrodzenie,
  • program motywacyjny oparty na opcjach na akcje firmy,
  • miłą atmosferę w przyjaznym zespole pasjonatów,
  • budżet szkoleniowy dla każdego pracownika,
  • realny wpływ na ostateczny kształt i wygląd gry,
  • płaska struktura,
  • elastyczny czas pracy,
  • biuro w domku jednorodzinnym z ogrodem w cichej okolicy,
  • multisport,
  • firmowe obiady w piątki i wiele innych!

Dodatkowe informacje
Pamiętaj też, by do wiadomości lub CV załączyć treść klauzuli RODO:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2020-09-16

Liczba wyświetleń: 781