Praca w branży gier

2D Animator (Unity)

dla charactr w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy amerykańskim startupem z siedzibą w Warszawie, który koncentruje się na tworzeniu nowej generacji gier i narracji opartych na SI i XR, szukamy doświadczonych ilustratorów, którzy dołączą do naszego zespołu pracującego przy nadchodzących produkcjach.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie rigu, animacji na podstawie przekazywanych ilustracji
  • Animacja ilustracj
  • Udział w procesie kreacyjnym aplikacji

Wymagania:

  • Dobra znajomość Adobe Photoshop(edycji oraz przygotowania assetów png i psb do exportu do Unity;)
  • dobra znajomość Adobe After Effects
  • Znajomość Unity: *dobra znajomość zasad animacji 2D (timing, staging, anticipation, squash/stretch etc ) *edycja w sprite editor *tworzenie mash i bone w skining editor do rigowania postaci *tworzenie Animatora, Animacji, i podłączenie ich do prefaba *umiejętność optymalizacji i exportowania assetów graficznych i animacyjnych *sumienne i dobra organizacja assetów
  • KREATYWNOŚCI i jednocześnie dyscypliny pracy.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość Spine,
  • doświadczenie przy podobnych projektach,
  • pasja do tworzenia gier i grania,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i dobrą pensję
  • interesującą pracę w doświadczonym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca w klimatycznym studio w Warszawie lub zdalnie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie na adres martaj@charactr.com
CV, Portfolio

Data publikacji: 2020-09-21

Liczba wyświetleń: 222