Praca w branży gier

QA Tester

dla Artifex Mundi w Katowice (praca zdalna)

Praca stała Testowanie

Artifex Mundi S.A. jest producentem, współproducentem i globalnym wydawcą gier komputerowych z 14-letnią historią działalności na globalnym rynku, od 2016 r notowany na rynku głównym GPW w Warszawie.
Gry z portfela Artifex Mundi dostępne są na najważniejszych platformach sprzętowych, w tym komputerach klasy PC i Mac, urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10) oraz konsolach do gier (Xbox One, PlayStation 4, Nintento Switch).
Jesteśmy liderem gatunku HOPA i też od lat naszą specjalizacją są gry F2P, których radość tworzenia nieustannie nam towarzyszy.
Artifex Mundi po łacienie oznacza Artystę Świata i z wielką pasją pracujemy na to, żeby tę obietnicę spełnić. Łączą nas rodzinna atmosfera i wspólne wartości: Zaufanie, Współpraca, Autonomia, Efektywność i Rozwój.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko QA Tester
Rekrutacja online!

Jeśli :
• Masz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gier
• Potrafisz zwięźle opisywać problemy
• Jesteś osobą dociekliwą, analityczną i cierpliwą
• Potrafisz pracować w zespole i skutecznie się w nim komunikować
• Interesujesz się grami i chętnie w nie grasz

Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko

QA Tester

Miejsce pracy: Katowice
(obecnie pracujemy zdalnie)

Twoje codzienne zadania to:
• Wyszukiwanie błędów w grach oraz ich raportowanie
• Weryfikacja naprawionych błędów,
• Współpraca z zespołami deweloperskimi,
• Zgłaszanie sugestii mających na celu poprawę testowanych gier
• Granie w nasze gry :)
• Bieżąca współpraca z zespołem

•Stałe zatrudnienie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
•Nielimitowany budżet na szkolenia
•Prace w luźnej atmosferze, z szacunkiem i zaufaniem
•Możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura)
•Elastyczne godziny pracy ( core hours 10:00 – 15:00)
•Darmowy parking
•Benefity (opieka medyczna i karta sportowa)

Data publikacji: 2020-10-13

Liczba wyświetleń: 1196