Praca w branży gier

Grafik kreatywny

dla Awaken Realms w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Awaken Realms to wrocławska, dynamicznie rozwijająca się firma z branży gier. Jesteśmy jednym z największych producentów gier planszowych w Polsce, a także autorami takich tytułów jak This War of Mine: the Board Game, The Edge: Dawnfall, Lords of Hellas, Nemesis oraz Tainted Grail: The Fall of Avalon.

Do pracy stacjonarnej we Wrocławiu poszukujemy grafika kreatywnego!

Zakres obowiązków:

  • tworzenie layoutów oraz innych grafik na potrzeby komponentów gier (pudełka, karty, boardy, tokeny etc.);
  • tworzenie assetów i grafik pod social media;
  • tworzenie identyfikacji wizualnych gier;
  • bezpośrednia współpraca z teamami: ART, DTP, 3D, produkcja, marketing.

Wymagania:

  • płynna praca w Adobe Photoshop oraz Illustrator;
  • znajomość zasad tworzenia grafiki rastrowej i wektorowej;
  • znajomość zasad graphic designu, wyczucie kompozycji i koloru;
  • znajomość zasad typografii i ikonografii;
  • rozumienie zasad i procesów DTP;
  • wiedza nt. tworzenia grafik pod social media;
  • podstawowa znajomość Adobe Indesign;
  • elastyczność i otwartość na zmiany w projektach;

Opcjonalnie (mile widziane):

  • podstawowa znajomość tworzenia grafiki 3D;
  • obsługa programów Blender, Keyshot, After Effects.

Oferujemy:

  • możliwe przeszkolenie pod specyfikę branży [m.in. projektowanie wieloetapowe od plików kolejnych faz testowych gry aż do plików finalnych];
  • współpracę z wiodącymi twórcami gier planszowych w branży w gronie pasjonatów;
  • elastyczne godziny pracy;
  • biuro w samym sercu Wrocławia;
  • system benefitowy i chill zone.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i/lub portfolio na adres apply@awakenrealms.com.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Realms Distribution sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. św. Mikołaja 58 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z postanowieniami: Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Polityki Prywatności w procesie rekrutacji, dostępnej pod adresem/linkiem http://awakenrealms.com/privacy-policy/"

Data publikacji: 2020-10-13

Liczba wyświetleń: 764