Praca w branży gier

Concept Artist

dla Gruby Entertainment w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Gruby Entertainment poszukuje osoby na stanowisko Concept Artist, która będzie odpowiedzialna za tworzenie grafik koncepcyjnych do projektu gry znajdującej się w fazie prototypu.

Obowiązki:

  • Tworzenie grafik koncepcyjnych przedmiotów, lokacji oraz postaci
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami nad utrzymaniem stylu gry
  • Aktywny udział w procesie powstawania części artystycznej gry

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi do tworzenia grafiki 2D
  • Kreatywnego zaangażowania w projekt
  • Biegła komunikacja w języku angielskim
  • Dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu UI/UX
  • Doświadczenie w branży gier
  • Znajomość Unreal Engine 4
  • Zamiłowanie do settingu cyberpunk’a

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Kreatywna swoboda podczas tworzenia projektu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca na miejscu w Warszawie lub zdalnie

CV wraz z portfolio prosimy kierować na formularz pod ogłoszeniem.

Data publikacji: 2020-10-18

Liczba wyświetleń: 839