Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Tony Bugow sp. z o.o. w Zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

SENDIVOG Sp. z o.o. prowadząca działalność outsourcingową pod marką Paddingsons Outsourcing poszukuje do współpracy grafików 3D.

Zakres obowiązków:
• Tworzenie modeli hard surface/postaci wraz z teksturami, w zależności od zlecenia również implementacja ich w dowolnym silniku

Wymagania:
• Biegła znajomość Blender/3ds Max oraz Substance Painter
• Umiejętność tworzenie modeli high-poly, low-poly oraz tekstur
• Doświadczenie w pracy na silnikach UE i Unity mile widziane
• Doświadczenie komercyjne oraz portfolio

Oferujemy pracę przy interesujących projektach, także z segmentu AAA, oraz wynagrodzenie stosowne do umiejętności.

Rozliczenie w oparciu o UoD lub B2B.

Prosimy o przesyłanie cv i portfolio.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2020-11-04

Liczba wyświetleń: 886