Praca w branży gier

Programista Unity 3D

dla Giant Lazer w Wrocław

Praca stała Programowanie

Z tej strony Giant Lazer - wrocławski zespół deweloperów VR/AR, pracujący z biznesem, sektorem edukacji i w rozrywce. Robimy oryginalne gry, inspirujące symulatory oraz aplikacje biurowe.

Dotąd mieliśmy przyjemność współpracować z takimi markami, jak m.in. Red Bull, Deutsche Telekom, XRSPACE, ING Bank Śląski, KPMG, BCUBE Projektlogistik, Pilz Polska, Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska, czy Wyższa Szkoła Bankowa.

Lubisz technologiczne nowości? W naszym nowym XR Labie pracujemy z technologią motion-capture, sprzętem mixed-reality oraz profesjonalnym green screenem. Na wyciągnięcie ręki mamy też wiele typów headsetów i masę okazji, żeby je testować.

Dziś poszerzamy nasz zespół, bo nowych projektów nie brakuje i z radością przyjmiemy na pokład kogoś z pasją do robienia innowacyjnych i ambitnych programów. To słowem wstępu. Ale do rzeczy!

OPIS STANOWISKA

Kogo szukamy?

Programisty/tki z doświadczeniem w pracy w środowisku Unity 3D i ambicjami do poszerzania umiejętności.

Dlaczego Ty?

  • Praca z Unity 3D (C#) nie ma dla Ciebie tajemnic
  • Nie jest ci obcy GIT lub inny system kontroli wersji
  • Masz nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Komunikacja w pracy z zespołem to dla ciebie przyjemność
  • Bez problemu działasz w trybie stacjonarnym i zdalnym
  • Skutecznie korzystasz z anglojęzycznej dokumentacji technicznej
  • Chętnie dzielisz się wiedzą z innymi

Dodatkowe punkty za:

  • Umiejętność pisania na potrzeby gier i symulatorów VR/AR
  • Praktyczną znajomość Unreal Engine
  • Doświadczenie w pisaniu pod iOS i/lub Android (dowolny framework lub kod natywny)
  • Znajomość innych języków programowania lub środowisk deweloperskich

Twoje zadania:

  • Tworzenie aplikacji VR/AR/MR w Unity
  • Współpraca z programistami i grafikami 3D
  • Integracja aplikacji z różnymi systemami
  • Udział w testach aplikacji
  • Raportowanie postępu pracy

CO OFERUJEMY

  • Zarobki adekwatne do umiejętności.
  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Dostęp do sprzętu VR/AR (w tym technologii niedostępnych jeszcze na rynku).
  • Wspólną zabawę na imprezach integracyjnych (planszówki, wyjazdy, grill, laser tag).

Mamy też benefity!

  • Bon na przyjemne zakupy w STEAM
  • Jednorazowe 500+ na zielony transport (rower, longboard, you name it!)
  • Dostęp do platformy tanecznej VDA, czyli trochę fajnego ruchu!

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Jeśli spodoba się nam Twoje CV, po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz od nas wiadomość email. Wówczas zaprosimy Cię do rozmowy online. Podczas niej możemy poprosić Cię o wykonanie zadania testowego. Jeżeli spotkanie i test pójdą dobrze, z chęcią spotkamy się ponownie - u nas w biurze lub ponownie w sieci.

BRZMI DOBRZE? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Pamiętaj, by razem z CV przesłać zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Znasz kogoś, kto byłby dla nas idealny? Podaj ofertę dalej!

Mamy nadzieję, że do usłyszenia.

Data publikacji: 2020-11-18

Liczba wyświetleń: 528