Praca w branży gier

3D Animator

dla FusionFX w Katowice

Praca stała Grafika i animacja

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU ANIMATORÓW

W tym roku świętujemy 10-lecie naszej działalności. Jeśli trailery/cinematiki do gier to coś co zawsze chciałeś robić to dołącz do naszego zespołu i pomóż nam dalej rozwijać się w najlepszy możliwy sposób. Mierzymy wysoko 😉

3D ANIMATOR
Miejsce: Katowice
Forma zatrudnienia: pełny etat (na miejscu w siedzibie firmy)

Obowiązki:

  • tworzenie wysokiej jakości animacji do naszych produkcji
  • tworzenie layoutów ujęć do animatików w ścisłej współpracy z reżyserem
  • praca przy obróbce plików z mocapu
  • nagrywanie mocapu w naszym studiu

Wymagania:

  • dowolny soft do animacji 3D
  • demoreel

Mile widziane:

  • umiejętność riggowania
  • doświadczenie z motion capture

Co oferujemy: prace w super miłej atmosferze, w naszym biurze położonym zaraz przy samym parku, spokój, cisza, wiewiórki biegające po drzewach za oknem 😉

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres praca@fusionfx.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FUSIONFX moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Data publikacji: 2020-11-20

Liczba wyświetleń: 269