Praca w branży gier

Unity Programista

dla Binge Gaming w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Title

Poszukujemy kandydatów na stanowisko programisty Unity3D.
Praca będzie związana z rozwijaniem i poszerzaniem mechanik w wydanej grze strategicznej War Room.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja nowych mechanik i systemów gry
  • Optymalizacja obecnego projektu
  • Wdrażanie i poprawa user interface

Wymagania

  • Dobra znajomość Unity i C#

Mile widziane jest:

  • Zainteresowania militariami i grami wojennymi
  • Doświadczenie w pracy nad innymi projektami w Unity

Oferujemy:

  • wynagrodzenie między 5-10k netto na B2B zależnie od umiejętności kandydata
  • możliwość rozwoju funkcjonującego projeku gry
  • praca na cały etat (praca zdalna)
  • elastyczne godziny pracy
  • b2b lub umowa o dzieło

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o skorzystanie z formularza Skillshot do przesłania swojego CV i portfolio.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Data publikacji: 2020-11-24

Liczba wyświetleń: 415