Praca w branży gier

Programista C++

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jesteśmy niewielkim studio z dużym doświadczeniem. Po wyjątkowo udanej premierze Book of Demons kontynuujemy prace nad kolejnymi projektami i powiększamy zespół. Jeśli szukasz ciekawej i stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze przy ambitnych projektach właśnie nadarza się okazja.

Poszukujemy osoby na stanowisko Programisty C++, która wsparłaby zespół odpowiedzialny za gry Book of Aliens, Hellcard oraz inne, niezapowiedziane jeszcze projekty.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oraz implementacja silnika gry
  • implementacja konkretnych mechanik
  • wsparcie techniczne/utrzymanie istniejących wersji gry na różnych platformach we współpracy z zespołem
  • long term support i bugfixing Book of Demons

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość C++
  • łatwość w komunikacji w języku polskim i angielskim w mowie i na piśmie

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość środowiska Unity
  • znajomość środowiska UE4

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia programistycznego u boku profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów
  • dużą ilość wyzwań
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków
  • stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej

Wynagrodzenie:
Wynagrodzenie w wysokości 4.000 - 8.000 zł netto.

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie, przy samej stacji metra Stokłosy z elastycznym podejściem do godzin pracy, oraz możliwością pełnej albo częściowej pracy zdalnej. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska.

Więcej informacji o nas na: https://thingtrunk.com/

Dane wysyłane w ramach zgłoszenia są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji.

Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2020-12-17

Liczba wyświetleń: 290