Praca w branży gier

Mid/Sr Unity Developer

dla Sheepyard w Gdańsk / Zdalna

Praca stała Programowanie

Sheepyard w trochę ponad rok zbudował 40 osobowy zespół specjalistów, który nie dość, że tworzy świetne Mobilne gry F2P, to jeszcze uwielbia ze sobą spędzać czas, grając, pijąc i bawiąc się w swoim towarzystwie. Możesz trafić do firmy, w której masz znaczenie, a projekty mogą być faktycznie Twoje - w większej lub mniejszej części. Oczekujemy od Ciebie umiejętności, doświadczenia i zaangażowania - w zamian otrzymasz warunki rozwoju, których ciężko szukać gdzie indziej.

ICP&LW

Idle Creepy Park Inc. Czy jesteś na tyle odważny, żeby zarządzać Parkiem Strachu pełnym okropnych potworów? Idle Creepy Park Inc. jest strasznie ekscytującą (dosłownie!) grą typu idle. Zatrudniaj managerów którzy pomogą ci utrzymać park w czystości i naprawią psujące się atrakcje. Odblokuj nowe pokoje tematyczne ze strasznymi postaciami, postaraj się aby każdy odwiedzający wyszedł z twojego parku rozrywki blady ze strachu!"

Looty Woods Wciel się w postać łucznika, maga lub rycerza. Eksploruj zamkowe lochy, ale uważaj na groźnych wrogów! Zdobądź cenne skarby podczas specjalnych misji i nie daj się pokonać przeciwnikom!

Mid Unity Developer 5000-7000 netto UoP

Senior Unity Developer 8000-12000 netto UoP

Wymagania

  • Znajomość zakresu obowiązków danego stanowiska
  • Umiejętności pozwalające wykonywać obowiązki danego stanowiska
  • Chęć nauki i rozwoju, także poza obszar danego stanowiska
  • Poczucie humoru, najlepiej czarnego
  • Mobilność i otwartość na podróże służbowe

Obowiązki

  • Współpraca z działem designu
  • Programowanie gier w Unity

W zamian otrzymasz

  • Radość z życia - umowa o pracę(lub inna forma współpracy), spoko kasę, gry, w które zagrają miliony ludzi, spokój, prywatne ubezpieczenie, Random Pizza Day, opcje akcji oraz udział w zysku firmy
  • Wygodę - przytulne biuro w Śródmieściu Gdańska, blisko stacji Gdańsk Główny, w pełni wyposażone i gotowe do pracy LUB sprzęt dostarczony do domu
  • Wolność - chcesz popracować z domu, knajpy czy plaży? Spoko - jeżeli nie jesteś Juniorem. Juniorów najpierw nauczymy, a potem baw się dobrze - w biurze lub gdziekolwiek
  • Rozwój - finansowanie wyjazdów na branżowe konferencje(XD), szkolenia, dostęp do płatnych materiałów edukacyjnych

Juniorzy - praca w Gdańsku
Wszyscy inni - praca w Gdańsku, 100% zdalna lub 50/50

Aplikować z CV i/lub Portfolio proszę na:
jobs (at) sheepyard.pl - o tytule jak to ogłoszenie

Proszę dołączyć:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2021-01-05

Liczba wyświetleń: 455