Praca w branży gier

Business Development Specialist

dla Galaktus w Warszawa/zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Galaktus jest jedną z najstarszych agencji gamingowych w Polsce i regionie. W 2020 otworzyliśmy własny dział QA oraz studio tworzące gry planszowe. Do naszej bieżącej działalności agencyjnej w branży gier i technologii oraz rozwijania działań agencji poszukujemy ambitnej osoby lubiącej kreowanie biznesu, sprzedaż i kontakt z klientem. Nie jest wymagane doświadczenie na takim samym stanowisku, wystarczy znajomość branży i rozumienie procesów w niej zachodzących. Oferujemy wszelkie niezbędne do pracy narzędzia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na cel sprzedażowy
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży gier lub technologii
  • Dogłębna znajomości branży gier, esportu lub technologii będzie dużym plusem
  • Język angielski minimum na poziomie B2
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość narzędzi umożliwiających pracę zdalną, takich jak Trello, Slack, Discord, Monday, Asana,
  • Mile widziane rekomendacje od byłych pracodawców/partnerów biznesowych

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjacja warunków umów
  • Oferowanie kompleksowych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert
  • Budowanie wizerunku agencji
  • Analiza i eksploracja nowych obszarów rynku oraz wykorzystywanie niezagospodarowanych możliwości
  • Doradztwo w zakresie rozwoju firmy i produktów klientów
  • Współpraca z innymi działami firmy celem zapewnienia pełnej opieki dla klientów agencji

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i długotrwałe perspektywy rozwoju
  • Pracę zdalną lub w jednym z naszych polskich biur
  • Możliwość współpracy z klientami światowej skali
  • Swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Regularne bonusy i premie sprzedażowe

CV prosimy składać na adres email: biuro@galaktus.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie swojego imienia i nazwiska wraz z dopiskiem BIZDEV SPECIALIST.

Każde CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data publikacji: 2021-01-08

Liczba wyświetleń: 298