Praca w branży gier

Publishing and PR Specialist

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Inne

The Knights of Unity

KOGO SZUKAMY?

Od ponad 5 lat w naszym nadodrzańskim biurze tworzymy gry i symulacje dla klientów z całego świata. Ponadto realizujemy własne projekty gier, koncentrując się na graczach desktopowych i konsolowych.
Wierzymy w to, że tylko satysfakcja z pracy jest w stanie zapewnić najlepsze wyniki, dlatego tworzymy nasze rycerskie zastępy tak, aby Rycerze Unity czuli się możliwie dobrze i w efekcie synergii motywowali się wzajemnie do działania. Z tego względu przywiązujemy ogromną wagę do działania w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
Dynamiczny rozwój naszej firmy powoduje, że poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do zespołu Publishingu i wesprze nas w działaniach wydawniczych obejmujących publishing tytułów własnych oraz produkcji zewnętrznych.

RYCERSKIE OBOWIĄZKI:

  • publishing wewnętrznych i zewnętrznych gier PC, konsolowych oraz mobilnych.,
  • copywriting (PR, sklepy, reklamy, social media, newslettery itp.),
  • nadzór nad przygotowaniem assetów,
  • prowadzenie działań PR i kontakty z influencerami,
  • współpraca przy kampaniach reklamowych,
  • aktywny wkład w przygotowanie strategii publishingowych,
  • kontakt z zespołami produktowymi,
  • współpraca z innymi członkami zespołu publishingu,
  • reprezentowanie firmy i projektów na konferencja i targach.

CECHY IDEALNEGO RYCERZA

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1
  • doświadczenie w tworzeniu treści i tzw. "lekkie pióro"
  • “aktywny” gracz

Mile widziane:

  • bardzo dobra znajomość rynku gier,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży gamingowej,
  • wcześniejsza praktyka w prowadzeniu PR,
  • kontakty w branży.

NASZYM RYCERZOM OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę umowy,
  • wynagrodzenie w wysokości od 2500 do 7500 netto w zależności od doświadczenia i wybranej formy współpracy,
  • możliwość pracy w trybie Home Office,
  • wysoką autonomię pracy,
  • atmosferę skoncentrowaną na pozytywnych relacjach,
  • nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia,
  • Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.)
  • Nap Room (pokój do drzemki i odpoczynku),
  • świeże owoce, orzechy i barek owsiankowy,
  • wszystko co niezbędne do utrzymania odpowiedniego poziomu energii, czyli: kawę, yerba mate, mio mio i naprawdę duży wybór herbat,
  • comiesięczne wydarzenia integracyjne (w życiu ważna jest nie tylko praca, ale też dobra zabawa, dlatego m.in.: byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandi, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny i lataliśmy szybowcami).
  • dofinansowanie karty Multisport oraz Ubezpieczenia Medycznego.

THE KNIGHTS OF UNITY

Jeśli chcesz być częścią czegoś wyjątkowego, podejmij wyzwanie już DZIŚ!

Data publikacji: 2021-01-12

Liczba wyświetleń: 318