Praca w branży gier

Game Designer UE4

dla True Games w Warszawa

Praca stała Design

Cześć!
Do naszego zespołu True Games szukamy Game Designera do wsparcia nas przy naszych projektach.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość silnika Unreal Engine
  • duże doświadczenie w Game Design'ie
  • znajomość branży gier oraz kluczowych obszarów Game Design'u
  • poszukiwana duża kreatywność i wyobraźnia
  • umiejętność pracy zespołowej.

Zadania:

  • projektowanie mechanik i systemów rozgrywki
  • tworzenie dokumentacji projektu (GDD)
  • kreatywne współtworzenie gier
  • uczestniczenie w burzach mózgów
  • dzielenie się wiedzą oraz bliska współpraca z zespołem.

Mile widziane:

  • poczucie humoru
  • znajomość tematyki ulicznej
  • samodzielność.

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności
  • możliwość pracy przy innych projektach
  • długofalową współpracę
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjemną atmosferę.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio poprzez formularz skillshot.pl
W przypadku dużego zainteresowania ofertą możemy nie być w stanie odpowiedzieć każdemu kandydatowi, dlatego informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez True Games S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Data publikacji: 2021-01-14

Liczba wyświetleń: 361