Praca w branży gier

Lead Game Designer

dla Illusion Ray SA w zdalnie

Praca stała Design

Zdalnie, Full-Time

OPIS STANOWISKA
Illusion Ray S.A. poszukuje uzdolnionego, wszechstronnego i zmotywowanego Lead Game Designer, który dołączy do naszego wyjątkowego zespołu, pracującego nad nowym, ekscytującym projektem.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie kluczowych i spójnych mechanik rozgrywki, zapewnienie wydajności zespołu oraz rozwiązywanie sytuacji, które mogą utrudnić realizację design-owych celów projektu. Jeżeli posiadasz doświadczenie, otwartość i pasję tworzenia, nie zwlekaj i wyślij swoją aplikację !

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Przydzielanie obowiązków i śledzenie ewolucji postępów zespołu w zakresie poszczególnych elementów rozgrywki.
  • Ocena obciążenia pracą w stosunku do możliwości produkcyjnych studia, planowanie zadań i priorytetów dla zespołu projektowego.
  • Przekazywanie celów projektu i ogólnych informacji wszystkim członkom zespołu aby pokazać postęp w rozwoju gry.
  • Współtworzenie koncepcji gry i kluczowych mechanik rozgrywki.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.
  • Analizowanie i re-design poszczególnych systemów rozgrywki.
  • Balansowanie systemów rozgrywki.
  • Stała współpraca z zespołem designerów oraz programistów.

WYMAGANIA MUST-HAVE

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Game Designer / Gameplay Designer.
  • Przynajmniej 1 ukończony i wydany projekt komercyjny.
  • Świetna znajomość mechanik gier akcji i systemów walki melee.
  • Niezaprzeczalna znajomość Unreal Engine 4 w tym systemu Unreal Blueprints.
  • Świetne zrozumienie mechanik oraz pętli rozgrywki występujących w grach z otwartym światem.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień motywacji i progresu gracza.
  • Kreatywne i czytelne przekazywania swoich pomysłów, wliczając umiejętność tworzenia spójnej dokumentacji projektowej.
  • Niezależność oraz twarde umiejętności organizacji pracy własnej.
  • Zrozumienie procesów produkcyjnych gry i umiejętność określenia funkcji oraz potrzeb dla zespołu programistów rozgrywki.
  • Znajomość procesu kreowania produkcji z naciskiem na jak największą komercyjną atrakcyjność.

MILE WIDZIANE

  • Komercyjne doświadczenie w pracy z silnikiem Unreal Engine 4.
  • Umiejętność prototypowania poszczególnych rozwiązań rozgrywki wewnątrz UE4 z wykorzystaniem systemu Blueprints.
  • Dobra znajomość topowych produkcji z otwartym światem w tym systemów walki z gier: Wiedźmin 3, seria Assassin’s Creed, Immortals Fenyx Rising.
  • Otwartość na zmiany i dobre poczucie humoru.
  • Silna motywacja i proaktywność.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Duża samodzielność pracy.
  • Realny wpływ na ostateczny wygląd i kształt finalnej gry.
  • Ekscytujący i ciekawy projekt z ogromnym potencjałem.
  • Praca w charakterze zdalnym z elastycznymi godzinami dostępności.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a pracą z nami, nie zwlekaj i wyślij swoją aplikację na adres:
job@illusionray.com
Wszystkich kandydatów zachęcamy do dołączania dodatkowych treści do swojej aplikacji, tj.: portfolio, video itd. zawierających informacje na temat projektów, które zrobili.

W celu bezproblemowego przebiegu procesu rekrutacji prosimy również, aby w dokumencie CV znalazła się następująca klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2021-01-18

Liczba wyświetleń: 194