Praca w branży gier

Animator 3D

dla President Studio w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

President Studio
President Studio to ekipa, która poszukuje ambitnych, zdolnych i kreatywnych osób do swoich szeregów. Pracujemy nad takimi grami jak: I Am Your President, Ship Builder Simulator oraz kilkoma innymi projektami. Jeżeli cenisz sobie duży wpływ na rozwój projektu oraz sporo wolności twórczej to zapraszamy do zgłoszenia się do naszej drużyny :)

Obowiązki

  • Tworzenie animacji obiektów oraz postaci 3D
  • Rigowanie i skinowanie modeli
  • Implementacja animacji do silnika Unity/Unreal Engine 4
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania

  • Znajomość programów do animacji 3D
  • Umiejętność rigowania i skinowania modeli 3D
  • Znajomość silników Unity/Unreal w stopniu pozwalającym na swobodne importowanie animacji

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku animatora 3D
  • Doświadczenie w reżyserii i realizacji cutscen w grach
  • Umiejętność modelowania 3D
  • Teksturowanie modeli 3D

Oferujemy

  • Praca zdalna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 12-16)
  • Duży wpływ na rozwój projektu
  • Przyjazna atmosfera w pracy i success fee po zakończonym projekcie :).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio na adres: job@president-studio.com (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Animator 3D" lub poprzez formularz skillshot.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-02-18

Liczba wyświetleń: 475