Praca w branży gier

Front End Developer

dla Upsoft sp. z o.o. w Wrocław

Praca stała Programowanie

O nas:

Jesteśmy rozwijającym się startupem działającym na rynku gier i aplikacji komputerowych, VR i AR. Dostarczamy twórcom kompleksową usługę dystrybucji aplikacji do użytkownika końcowego (PatchKit). Przez 2020 rok udało nam się uzyskać dofinansowanie GameINN na stworzenie kompleksowej platformy do testowania gier, zawierającej w sobie narzędzia do nagrywania ekranu, zgłaszania błędów bezpośrednio z gry czy też zbierania danych analitycznych dot. rozgrywki.

Wielkość firmy: 5+

Opis stanowiska:

Programowanie interfejsu użytkownika aplikacji desktopowej tworzonej w oparciu o technologię Electron, pozwalającej na programowanie go w znanych technologiach webowych (HTML/CSS/JS). Projekt pisany jest w framework'u React.

Wymagania:

  • Git (podstawy)
  • HTML/CSS/JS (podstawy wymagane do przełożenia projektu graficznego UI na kod)
  • React (generalna wiedza o działaniu framework’u)
  • TypeScript (podstawy oraz wiedza nt. Union Types)
  • NodeJS (podstawy nt. package.json oraz dodawaniu zależności z npm)
  • Doświadczenie z systemami do zarządzania projektem (np. JIRA, Redmine)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu proceduralnym, funkcyjnym oraz deklaratywnym
  • Znajomość async/await w kontekście JS/TS
  • Umiejętność pracy na repozytorium z wykorzystaniem pull/merge requestów
  • Znajomość frameworku Electron
  • Podstawowa wiedza o frameworku Flutter

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze około 160 godzin miesięcznie, elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość pracy na odległość

CV oraz portfolio wykonanych projektów z zakresu front-endu oraz aplikacji Electronowych proszę przesyłać na formularz poniżej.

W treści CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Upsoft sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Data publikacji: 2021-02-16

Liczba wyświetleń: 323