Praca w branży gier

2d Grafik / ilustrator

dla One Eye Games w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy studiem, które budują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży gier. Specjalizujemy się w tworzeniu gier 2d na różne platformy.

W realizacji mamy kilka projektów na platformy mobilne oraz PC (i możliwie konsole). Poszukujemy grafików 2D z doświadczeniem w branży gier komputerowych. Poszukujemy atrystów tworzących concept arty, character deisng oraz assety do gier 2d. Będziemy wspólnie pracować nad szatą graficzną produkcji oraz wdrażać gotowe grafiki do gier.

Wymagania:

  • Doświadczenie graficzne przy projektach komercyjnych związanych z produkcją gier wideo (poparte portfolio)
  • Umiejętność korzystania z różnych narzędzi do digital paintingu
  • Doświadczenie przy malowaniu ilustracji
  • Dyspozycyjność na pełen etat

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie ilustracji i assetów 2D
  • Przygotowywanie szkiców koncepcyjnych
  • Przeprowadzanie researchu, by opracować metody stylizacji grafiki do naszych projektów

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy produkcji assetów graficznych (sprity, animacje, VFX)
  • Doświadczenie w animacji 2D

Nasz zespół składa się w kilku osób z wieloletnim doświadczeniem na rynku
Jesteśmy nowym studiem z funduszami i konkretnym planem. Mamy dużo energii i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Jeśli chcesz do nas dołączyć, aby razem z nami tworzyć fantastyczne gry - aplikuj.

Prosimy załączyć CV i portfolio oraz garść informacji o sobie w formularzu poniżej. Odpowiemy wyłącznie do wybranych kandydatów.

Data publikacji: 2021-02-17

Liczba wyświetleń: 1221