Praca w branży gier

Marketing/Social Media Manager

dla Image Power S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie marek gier na rynkach międzynarodowych, poprzez aktywne działanie marketingowe i pr -owe w social mediach oraz realizację działań reklamowych.

Kluczowe zadania:

Opracowywanie i realizacja pomysłowych, nieszablonowych strategii komunikacji na FB, Instagramie oraz YT
Prowadzenie kanałów wybranych gier na Discordzie, zapowiedzi, ogłoszenia, konkursy i komunikacja ze społecznością
Zarządzanie profilami, budowanie i angażowanie społeczności, współtworzenie contentu
Ścisła współpraca z agencją marketingu i PR
Kreowanie i wdrażanie własnych pomysłów budowania marki
Planowanie i realizacja kampanii reklamowych
Wsparcie marketingowe przy konferencjach, targach, eventach
Bezpośrednia współpraca z Zarządem i zespołami produkcyjnymi
Tworzenie wpisów na stronie www (WordPress)
Tworzenie aktualizacji na stronach wybranych gier na Steamie
Komunikacja ze społecznością i zarządzanie forum na Steam
Monitoring i bieżąca analiza działań konkurencji

Wymagania:

Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie
znajomość branży gier komputerowych
doświadczenie w pracy w marketingu
bardzo dobra znajomość prowadzenia kampanii mediowych w serwisach społecznościowych oraz YT
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków
doświadczenie w tworzeniu kampanii Google Ads
dyspozycyjność, możliwość pracy poza standardowymi godzinami, w tym także w weekendy
mile widziane doświadczenie w pracy z komunikatorem Discord
mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej, np. Gimp, Krita lub podobnych
mile widziana znajomość podstaw WordPressa

Oferujemy:

pracę w jednej z najlepiej rozwijających się branż na świecie
możliwość rozwoju i awansu
forma zatrudnienia i warunki do negocjacji, oferta również dla studiujących dziennie/zaocznie
dużą swobodę działania i wsparcie kreatywne
możliwość pracy częściowo zdalnej w trybie home office
prywatną opiekę zdrowotną

Prosimy także w zgłoszeniu zamieścić następujący zapis:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2021-02-18

Liczba wyświetleń: 302