Praca w branży gier

2D grafik / animator

dla 2chemists w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

W 2chemists tworzymy gry indie. Specjalizujemy się w platformerach i grach 'arcade', ale nie brak nam nowych pomysłów. Jesteśmy również otwarci na nowe projekty. Aplikuj, a być może w przyszłości razem będziemy pracować nad wymarzoną przez Ciebie grą!

Poszukujemy osoby na stanowisko grafika, która będzie przygotowywała animowane assety 2d do naszych gier.

Zadania:
• Animowanie postaci i efektów w stylistyce 2D
• Concept art i Character design
• Przygotowywanie do implementacji grafik do silnika

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe przy projektach związanych z grami
• Umiejętność tworzenie i animowanie 'spritów' 2d w różnych stylach
• Znajomość kompozycji, color theory, shape language
• Biegłość w różnych stylach graficznych
• Język angielski na poziomie wystarczającym na czytanie i tworzenie dokumentacji
• Umiejętność pracy w zespole
• Wizja artystyczna
• Umiejętność posługiwania się programami do tworzenia grafiki rastrowej i wektorowej (np. Photoshop + Illustrator)

Docenimy:

• Znajomość Unity lub innych silników/frameworków
• Znajomość programów do animacji szkieletowej (np. Spine)
• Wykształcenie związane z tworzeniem gier lub multimediów
• Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji

Oferujemy:

• Wynagrodzenie współmierne do umiejętności i doświadczenia
• Szkolenia z zakresu grafiki 2d i 3d
• Umowę o pracę lub b2b
• Pracę na pełen lub 3/4 etatu
• Elastyczne godziny pracy
• Praca zdalna

!! UWAGA !!
Prosimy załączyć CV i portfolio w formularzu poniżej, a także krótko opisać:

  • Czas doświadczenia w branży
  • Oczekiwane wynagrodzenie
  • Dyspozycyjność (od kiedy, jaka część etatu)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko do wybranych kandydatów.

Data publikacji: 2021-02-18

Liczba wyświetleń: 809