Praca w branży gier

Data Analyst

dla Fkolo sp. z o.o. w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Inne

Fkolo sp. z o.o. poszukuje osoby do analizy danych dla platformy Steam oraz gier mobilnych. Praca na pół etatu z możliwością rozwoju na pełen etat.

Współpracujemy z europejskimi wydawcami oraz developerami w obrębie promocji gier PC / Steam oraz rozpoczynamy szereg współprac w zakresie promocji gier mobilnych na globalnych rynkach.

Docelowe zadania:

  • analiza i łączenie danych z Google Analytics, Facebook Ads Manager, Google Ads, systemów sprzedażowych,
  • badanie sprzedaży / Wishlist per geolokalizacja i zestawianie danych z prowadzonymi kampaniami (analiza ROI),
  • wsparcie analityczne dla całego zespołu,
  • szukanie odpowiedzi na pytania / założenia biznesowe w zakresie: KPI, retencji, sprzedaży / monetyzacji, user acquisition,
  • predykcja wyników monetyzacji / sprzedaży przy rosnących wydatkach reklamowych na akwizycje,
  • wizualizacja i raportowanie danych wraz z wnioskami.

Co zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie,
  • praca w branży gamingowej, która aktualnie dynamicznie się rozwija,
  • rozwój w zakresie analityki gier Steam / PC oraz gier mobilnych,
  • doświadczenie zawodowe na projektach o skali globalnej,
  • realny wpływ na relizowane zadania - tworzenie niektórych rozwiązań / analiz od podstaw.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w zakresie analizy i łączenia danych z różnych źródeł,
  • doświadczenie z analizą danych związanych z reklamą / sprzedażą,
  • znajomość Google Analytics oraz Google Data Studio,
  • znajomość lub otwartość na naukę: Google Analytics 4, Firebase, Steam Partner, GooglePlay, Appstore oraz nowych narzędzi analitycznych, które mogą dojść w trakcie projektu.

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie zawodowe w obrębie statystyki,
  • MBA, Master’s Degree w zakresie statystyki / matematyki,
  • doświadczenie w obrębie predykcji sprzedaży względem wydatków na reklamę.

Praca w biurze w Warszawie, lub online.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres bok@fkolo.pl (z tytułem: Rekrutacja Data Analyst, Imię i Nazwisko ) oraz zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2021-02-18

Liczba wyświetleń: 316