Praca w branży gier

Grafik 3D

dla QubicGames S.A. w Warszawa

Zlecenie Grafika i animacja

Firma QubicGames to producent oraz wydawca gier komputerowych działający na rynku od 2004 roku. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch, PS4, XB1, komputery PC / Mac.
Poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik 3D. Miejsce pracy: Warszawa (metro Stare Bielany).

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie stylizowanych assetów 3D na potrzeby gier na konsole (Switch, PS, Xbox) oraz mobile;
  • Praca na podstawie konceptów i moodboardów;
  • Dostosowanie pracy pod ogólną wizję artystyczną gry;
  • Współpraca z level designerem podczas budowania poszczególnych poziomów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Blender lub 3dsMax;
  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji obiektów 3D na potrzeby gier;
  • Umiejętność tworzenia czystej i przemyślanej siatki;
  • Umiejętność pracy z materiałami;
  • Umiejętność eksportu i importu wyników swojej pracy na potrzeby silnika gry (Unity);
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole;
  • Poczucie estetyki - tworzenie stylizowanych modeli.

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad projektami casualowymi na Nintendo Switch/Mobile;
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i stażu pracy;
  • Pracę na zasadzie zlecenia, w zależności od zapotrzebowania w projekcie;
  • Umowę B2B lub o dzieło;
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-15);
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
  • Praca na miejscu w Warszawie lub zdalnie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres kariera@qubicgames.com . W tytule prosimy wpisać [3D Skillshot] a także imię oraz nazwisko. Prosimy o wysyłanie CV w formacie pdf.

Prosimy także o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."
Poniższa klauzula jest dobrowolna:
"Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez QubicGames S.A., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Katedralnej 16, 08-110 Siedlce, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).”
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Data publikacji: 2021-02-22

Liczba wyświetleń: 829