Praca w branży gier

Shader Programmer

dla Artifex Mundi w Katowice (obecnie pracujemy zdalnie)

Praca stała Programowanie

Artifex Mundi

Artifex Mundi S.A. jest producentem, współproducentem i globalnym wydawcą gier komputerowych z 14-letnią historią działalności na globalnym rynku, od 2016 r. notowany na rynku głównym GPW w Warszawie.

Gry z portfela Artifex Mundi dostępne są na najważniejszych platformach sprzętowych, w tym komputerach klasy PC i Mac, urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10) oraz konsolach do gier (Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, Playstation 5, Nintendo Switch).

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Shader Programmer do naszego biura w Katowicach – jednak jesteśmy otwarci na pracę zdalną oraz model hybrydowy.

Pracujemy nad nowy projektem mobile RPG free to play - twórz go razem z Nami!

Twoje codzienne zadania to:

• Pisanie i utrzymywanie dedykowanych shaderów na wymagany zakres urządzeń mobilnych
• Optymalizacja shaderów i pipeline'ów renderowania na potrzeby najwyższej jakości efektów graficznych
• Praca w zespole inżynierów, artystów i designerów

Rekrutacja online!
Zapraszamy Cię do aplikowania

Jeśli :

• Masz wiedzę i umiejętności z zakresu programowania shaderów (HLSL, Cg, GLSL, or SPIR-V)
• Rozumiesz optymalizację na poziomie GPU na potrzeby urządzeń mobilnych oraz technik profilowania
• Chcesz się rozwijać i specjalizować w programowaniu graficznym

Mile widziane :

• Doświadczenie w development'cie gier mobilnych z użyciem silnika Unity3D
• Wiedza z zakresu graficznych modeli oświetlenia - wypalanego, jak i liczonego w czasie rzeczywistym GI
• Doświadczenie w symulacji rzeczywistych materiałów (np. szmatki, włosy)

• Stałe zatrudnienie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
• Nielimitowany budżet na szkolenia
• Prace w luźnej atmosferze, z szacunkiem i zaufaniem
• Możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura)
• Elastyczne godziny pracy (core hours 9:30 – 15:00)
• Darmowy parking
• Benefity (opieka medyczna i karta sportowa)

Data publikacji: 2021-02-23

Liczba wyświetleń: 362