Praca w branży gier

Grafik 2D [UE 4]

dla Live Motion Games S.A. w Zdalnie / Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

O nas - Live Motion Games Warsaw

Jesteśmy warszawskim oddziałem firmy Live Motion Games, obecnie tworzącym takie gry jak Chernobyl Liquidators Simulator, Builders of China i innymi niezapowiedzianymi projektami.
Pracujemy w małych zespołach i szukamy osób samodzielnych, z inicjatywą i ciekawskich.

Obecnie poszukujemy wszechstronnego grafika/graficzki 2D której damy możliwość przyszłej specjalizacji w wybranej dziedzinie grafiki (UI/Concept/Tekstury/Ilustracje etc.).

Opis stanowiska:

  • Projektowanie grafik, tekstur, UI oraz innych różnorodnych elementów graficznych
  • Współpraca z designerami, grafikami 3D, programistami oraz innymi członkami zespołu produkcyjnego

Wymagania:

  • Portfolio
  • Biegłej umiejętności korzystania z programu Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
  • Poczucia estetyki i dużej dbałości o detale
  • Kreatywności
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność projektowania logotypów lub UX design
  • Doświadczenie w branży gier
  • Doświadczenie z animacjami 2D
  • Znajomość Unreal Engine 4

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość podwyżek, premii i awansu.
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00-15:00).
  • Biuro w wygodnej lokalizacji: blisko metro, restauracje i centrum handlowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV i/lub link do portfolio poprzez formularz Skillshot.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Częścią procesu rekrutacyjnego będzie rozmowa rekrutacyjna oraz zadanie testowe.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2021-03-18

Liczba wyświetleń: 804