Praca w branży gier

Artysta od efektów graficznych (FXy)

dla Netictech w Poznań / zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Poznańskie studio GameDev A2 Softworks (http://a2softworks.com) poszukuje Artysty od efektów graficznych (FX), który dołączy do zespołu.

Obecnie realizowane u nas projekty to:

Pracujemy również nad nieogłoszonymi projektami.

Zadania:

  • Tworzenie efektów graficznych FXy
  • Umiejętność dopasowywania FXów do stylu grafiki projektu
  • Optymalizacja tworzonych grafik
  • Odpowiedzialność za utrzymaniem spójnej wizji wynikowych prac
  • Udział w procesie tworzenia wizji gry
  • Dzielenie się wiedzą z zakresu tworzenia FXów
  • Dbanie o optymalizację gry w silniku Unity3D

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w GameDev
  • Praktyczna znajomość narzędzi do tworzenia efektów graficznych. Dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji do tworzenia grafiki 2D (np. Photoshop) oraz grafiki 3D (np. Blender)
  • Umiejętności z zakresu tworzenia efektów graficznych
  • Znajomości Unity3D
  • Umiejętność pracy z GITem
  • Język angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w tworzeniu leveli/scen pod względem grywalności oraz wizualnym (oświetlanie sceny, -klimat, spójność grafik)
  • Znajomość ogólnej wiedzy na temat procesu projektowania gier oraz obowiązujących trendów w grach

Mile widziane:

  • Dużym plusem będzie znajomość tworzenia Shaderów dla FXów
  • Profilowe wykształcenie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • Kreatywne piątki w drugi tydzień miesiąca
  • Budżet na gry planszowe do ogrywania w studiu i wolnym czasie
  • Możliwość pracy w młodym, doświadczonym i energicznym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w biurze w Poznaniu lub zdalnie
  • Forma współpracy: faktura VAT lub umowa o dzieło.

Zgłoszenia: CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres: contact@a2softworks.com

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2021-03-19

Liczba wyświetleń: 268